منوی دسته بندی

قطعات و تعمیرات درب ریلی پارکینگ

تعمیرات درب ریلی پارکینگ. قطعات درب ریلی پارکینگ.خدمات درب ریلی پارکینگ . سرویس دوره ای درب ریلی پارکینگ.قیمت درب ریلی پارکینگ. نمایندگی انحصاری بهترین موتور های درب ریلی پارکینگی در تهران و کرج و کل شهرهای ایران.

یکی دیگر از فعالیتهای گسترده شرکت آریان درب در حوضه تامین قطعات درب ریلی پارکینگ وهمچنین تامین قطعات درب ریلی پارکینگی میباشد شرکت آریان درب پیشرو درزمینه واردات و طراحی و تولید و نصب انواع درب های ریلی کشنده پارکینگ با بیش از30 سال تجربه کاری در این زمینه اماده ارایه خدمات در زمینه درب های ریلی پارکینگ میباشد.

این مجموعه با استفاده از باتجربه ترین اکیپ تعمیرات و طراحی و تولید در زمینه انواع دربهای اتوماتیک و درب ریلی پارکینگ و همچنین خدمات درب های ریلی برقی پارکینگی توانسته مقام اولین و بزرگترین تولید کننده قطعات درب های ریلی برقی پارکینگ ی را از ان خود نموده است.

محصولاتی از قبیل قطعات درب ریلی پارکینگی بی اف تی BFT وهمچنین قطعات موتور زومر SOMMER محصول کشور المان و همچنین درب ریلی فک FAAK ایتالیا و تامین تمامی قطعات درب ریلی کشنده موتور های ساخت چین و ایران از قبیل موتور درب ریلی بتا و سیماران و همچنین تولید قطعات موتور درب ریلی پارکینگ مدل بارازانته ایتالیا و دیگر موتورهای درب ریلی پارکینگ و ارایه اون بصورت تک و عمده برای مصرف کنندگان عزیز و همکاران گرامی میباشد.

قیمت درب ریلی پارکینگ،تعمیرات درب ریلی پارکینگ

قیمت درب ریلی پارکینگ و همچنین تعمیرات درب ریلی پارکینگی در کرج و تهران بر اساس نوع درب هم از نظر طول درب ریلی و هم اینکه وزن درب و مورد بعدی تعداد غلطک های هدایت گر درب و روانی درب محاسبه میشود .بدین صورت که درب سیستم موتور درب ریلی پارکینگ توانایی نصب بر روی دربهای اهنی یا …را از کمترین طول و وزن تا طولهای پنجاه متر و وزن چهار هزار کیلوگرم و بیشتر را دارد.

یکی از نکات مهم در تعیین قیمت موتور های درب ریلی استفاده از بردهای چند سرعته یا تک سرعته که تاثیر فراوانی در نوع حرکت موتور های درب ریلی پارگینگی دارد.پس جهت تعیین قیمت صددرصد نیاز به ارسال کارشناس جهت تعیین وزن و طول و…درب جهت تعیین موتور مناسب باوزن و طول درب و درنهایت تعیین قیمت موتور درب ریلی پارکینگ مشخص خواهد شد.

ویژگیهای درب ریلی پارکینگ

موتورهای درب ریلی پارکینک یا درب ریلی برقی کشویی دارای حرکتی نرم و بیصدا و پرقدرت دارای قفل لاک موتور بسیار پرقدرت که به تنهایی قادر به تامین امنیت ورودی ساختمان دولتی یا مسکونی و همچنین ورودی پارکینگهای عمومی و کارخانجات میباشد .درب های ریلی پارکینگی قابلیت اتصال به کارت خوان و اکسس کنترل و سیستم پلاک خوان و اطفاع حریق را دارد.

توصیه شرکت درب های اتوماتیک آریان درب

درادامه مجموعه شرکت آریان درب خاطر نشان میکند که بهترین و اصولی ترین کیفیت در زمینه،نصب و راه اندازی و خدمات دهی در زمینه دربهای اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ و کرو و دربهای اتوماتیک گرد و ریوالوینگ،همچنین جک برقی و انواع راهبندهای اتوماتیک پارکینگی و امنیتی وکرکره اتوماتیک و درب ریلی اتوماتیک و انواع سکشنال و پارتیشن بندی شیشه ای و چوبی داخلی و خارجی و انواع پنجره های دوجداره و چند جداره پی وی سیPVC و یو پی وی سیUPVC و همچنین انواع سقفهای متحرک استخر و کاور استخر را با بهترین قیمت طبق بهترین کیفیت و با بهترین اجرا و نصب توسط باتجربه ترین اکیپ طراحی و تولید و نصب درایران را فقط از ما بخواهید.

      

  ارتباط با ما

     دفتر غرب تهران:     257 867 44 -021

دفتر مرکز و شمال تهران:   31 97 91 22- 021 

دفترکرج وحومه:    73 500 343- 026 
تماس مستقیم با              506 79 72-0912 

     مدیریت ( همتی )           2002 090 – 0938    

آدرس پستی: mohamadhemati151061@gmail.com    
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          با تشکر
                                                                                                             مدیریت شرکت آریان در

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن تماس