منوی دسته بندی

فروش و نصب راهبند اتوماتیک

فروش راهبند اتوماتیک ونصب راهبند اتوماتیک برقی و همچنین ارایه بهترین راهبند اتوماتیک 100% گارانتی اصالت کالا و خدمات و همچنین تامین قطعات اصلی انواع راهبند اتوماتیک در ایران یکی دیگر از چندین فعالیت گسترده شرکت آریان درب در زمینه انواع راهبند های اتوماتیک بالا رونده و همچنین راهبند بولارد یا راهبندهای امنیتی در تهران و کرج و راهبند پارکینگی میباشد.

راهبندهای اتوماتیک آریان درب دارای بهترین کیفیت جنس چه از لحاظ کیفیت قطعات و چرخ دنده ها و چه از لحاظ کیفیت و استحکام دهنه و بوم یا میله راهبند میباشد ومحصولات شرکت آریان درب از دو تا پنج سال دارای گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش میباشد. راهبند های اتوماتیک در انواع مدل هاو ساخت توسط کشورهای مختلف از قبیل راهبند اتوماتیک آلمانی زومرSOMMER و راهبند اتوماتیک بی اف تی BFT ایتالیا و راهبند های اتوماتیک فک FAAK ایتالیا و راهبند V2 ایتالیاو دریگر راهبند های اتوماتیک بتا و سیماران که در انواع مختلف راهبند الکترومکانیکال و راهبند هیدرولیک جهت مکانهای پرتردد استفاده میشود .

همچنین شرکت آریان درب در زمینه خدمات پس از فروش انواع راهبند اتوماتیک برقی در بین تمامی شرکتهای راهبند اتوماتیک پیشتاز بوده و در کمترین زمان ممکن توانسته بیشترین و بهترین خدمات دهی و نصب راهبند های اتوماتیک را در تمامی ده سال اخیر به مشتریان خود ارایه دهد.

با توجه به نوع درخواست مشتریان عزیز در زمینه انواع راهبند های اتوماتیک چه راهبند جهت اماکن مسکونی و نظامی و چه راهبند در اماکن پرتردد پارکینگهای عمومی جهت کنترل تردد و استفاده از نظر امنیتی سیستمهای راهبند با مهندسین شرکت آریان درب تماس حاصل فرمایید تا بهترین راهبند اتوماتیک رو طبق نظریات و نوع کارایی که از راهبند اتوماتیک مد نظر شما عزیزان هستد را پیشنهاد و کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم.

ویژگیهای راهبند اتوماتیک ،بهترین و سریعترین راهبند اتوماتیک

راهبند های اتوماتیک آریان درب جز بهترین راهبند اتوماتیک و سریعترین راهبند برقی اتوماتیک در ایران میباشد که امکان اتصال تمامی انواع راهبند ها به کارت خوان یا اکسس کنترل و همچنین اتصال به دوربینهای امنیتی و سیستم هشدار اطفاع حریق وسیستم کنترل تردد از قبیل پلاک خوان ایجاد امنیت فیزیکی تردد در راهبند های اتوماتیک بالا رونده معمولی و ایجاد امنیت نظامی و مهم در راهبندهای امنیتی و بولارد یا راهبند های دفنی نیز به انها گفته میشود…اشاره کرد همچنین سرعت بالاتر بازو بست مکان مورد نظر تردد نصبت به جک های برقی و کرکره برقی یکی دیگر از ویژگیهای راهبند های اتوماتیک میباشد.

یکی دیگر از محصولات شرکت آریان در،سیستم دربهای اتوماتیک راهبند میباشد.شرکت آریان در،با بیش از 30 سال سابقه کاری در زمینه فروش و خدمات دربهای اتوماتیک و انواع راهبند اتوماتیک، آمادگی لازم جهت هرگونه سفارشات شما مشتریان عزیز در زمینه انواع راهبند یا انواع دربهای اتوماتیک را دارد.
راهبندهای بالا رونده بیشتر در ورودیهای پارکینگ های عمومی.ادارات بانکها و شهرکها مورد استفاده قرار میگیرد.

راهبندهای ستونی یا دفنی یا بولارد بیشتر در مکانهایی که نیاز به امنیت زیاد از نظر تردد وسایل نقلیه دارد مثل بانکها و مراکز دولتی و مراکز نظامی مورد استفاده قرار میگیرد.
راهبنهای میله ای یا معمولی اکثرا جهت ورودیهای اماکن مسکونی یا شهرکها ،محل تقاطع جاده و راه آهن ها و ادارات دولتی مورداستفاده قرار میگیرد.

راهبندهای امنیتی،راهبند ستونی یابولارد


راهبند های امنیتی و ستونی یا راهبند بولارد که راهبند های دفنی نیز به آنها گفته می شود جزئ راهبند های امنیتی و راهبند های قدرتی میباشد.این نوع یا مدل راهبند اتوماتیک در مکانهایی که نیاز به امنیت  بالایی که از لحاظ  تردد وسائل نقلیه وتوانایی کنترل آنها خیلی مهم باشد از قبیل اماکن نظامی و حساس مورد استفاده قرار میگیرد.
این نوع راهبندها با اندازه و قدرتهای متفاوت توانایی ایستادگی در برخورد با خودروهای سنگین و سبک و کامیونهای بزرگ و خودروهای سنگین مهاجم را تا سرعت 50 تا 70 کیلومتر در ساعت دارند.

راهبند های تاشو.راهبند بازو ملخی

راهبند اتوماتیک بازو ملخی یا راهبند تاشو یکی دیگر از محصولات منحصر به فرد و با کارای بسیار عالی و شیک راهبند تاشو یا راهبند بازو ملخی میباشد که این نوع راهبند اتوماتیک یا راهبند پارکینگی در مکانهای خواص که مشکل ارتفاع سقف پارکینگ یا پایین بودن ارتفاع سقف هر ورودی دیگر این نوع راهبند براحتی جوابگوی امنیت و جوابگوی نیاز مشتریان عزیز را دارد عملکرد این راهبند هنگام بالا رفتن بوم یا میله بالا رونده راهبند از وسط توسط غضروفهای فولادی تعبیه شده خم یا تا میشود و بدین صورت مشکل ارتفاع جهت نصب راهبند برطرف میشود.

قیمت راهبند اتوماتیک،بهترین راهبند

قیمت راهبند اتوماتیک یا قیمت راهبند بولارد و راهبند امنیتی و یا تعیین بهترین راهبند موجود در بازار همچنین قیمت انواع راهبندهای اتوماتیک دیگر به عوامل زیادی بستگی دارد قیمت تمام شده انواع راهبند های اتوماتیک و همچنین قیمت تمام شده راهبند بالارونده یا راهبند های بولارد و راهبند امنیتی با توجه به تعداد تردد از محل درب مورد نظر و همچنین طول و وزن بوم راهبند که متاسفانه اکثر همکاران این نکته رو مد نظر نمیگیرندتاثیر داشته باشد

همچنین قیمت راهبند به مواردی از قبیل نوع سنسور ایمنی راهبند اتوماتیک و اینکه از چه کنترل باکس یابردی استفاده شود بسیار در جابجایی قیمت تمام شده راهبند اتوماتیک بالا رونده و یا راهبندهای امنیتی و یا راهبند هیدرولیک قدرتی تاثیر گذار هست.مثلا در مورد استفاده قرار دادن برد و کنترل باکس و سنسور ایمنی بین درب و همچنین استفاده از چشم فابریک راهبند اتوماتیک با مقایسه در مقابل همین اجناس در تولید داخل یا چین اختلاف قیمت همین دو قلم میتواند تابیست میلیون تومان تفاوت قیمت ایجاد کند.

درصورتی که اگر شخصی بخواهد یک راهبند اتوماتیک چه هیدرولیک و چه راهبند های بالا رونده که اگر کل سیستم مورد نظر تولید داخل و یا چین رو نصب کنه کل قیمت تمام شده درب اتوماتیک تقریبا همان حول حوش اختلاف قیمت یا همون بیست میلیون تومان باشد. پس استفاده از نوع برد و کنترل باکس راهبند های اتوماتیک و یا حتی نوع ریموت کنترل در تعداد میتواند تا حد زیادی در قیمت تمام شده راهبند برقی اتوماتیک تاثیر گذار باشد.

پس حتما جهت تعیین قیمت تمام شده انواع راهبندهای اتوماتیک پارکینگی و امنیتی با کارشناسان محترم شرکت تماس حاصل فرمایید تا بهترین و مناسب ترین سیستم راهبند اتوماتیک چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ سرعت و صدا و توان قدرتی به شمامشتریان عزیز معرفی کنیم.


امنیت مکانهای خاص را با نصب این نوع راهبند به ما بسپارید.

درادامه مجموعه شرکت آریان درب خاطر نشان میکند که بهترین و اصولی ترین کیفیت نصب و راه اندازی و خدمات دهی در زمینه دربهای اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ و کرو و دربهای اتوماتیک گرد و ریوالوینگ،جک برقی و انواع راهبندهای اتوماتیک پارکینگی و امنیتی وکرکره اتوماتیک و درب ریلی اتوماتیک و همچنین انواع سکشنال و پارتیشن بندی شیشه ای و چوبی داخلی و خارجی و انواع پنجره های دوجداره و چند جداره پی وی سیPVC و یو پی وی سیUPVCرا با بهترین قیمت طبق بهترین کیفیت و با بهترین اجرا و نصب توسط باتجربه ترین اکیپ طراحی و تولید و نصب درایران را فقط از ما بخواهید.

      

  ارتباط با ما

دفتر غرب تهران:     257 867 44 -021

دفتر مرکز و شمال تهران:   31 97 91 22- 021 

دفترکرج وحومه:    73 500 343- 026
تماس مستقیم با              506 79 72-0912 

     مدیریت ( همتی )           2002 090 – 0938    

آدرس پستی: mohamadhemati151061@gmail.com    
   
      با تشکر

مدیریت شرکت آریان در

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن تماس