منوی دسته بندی

تعمیرات و قطعات جک برقی

تعمیر جک برقی ،تعویض قطعات جک پارکینگ و خدمات و سرویس انواع جک برقی پارکینگ 100%گارانتی تعمیر و تعویض قطعات وهمچنین تعمیر برد جک پارکینگ و انواع چرخدنده جک و تعویض موتور جک برقی در کرج و تهران از دیگر فعالیتهای اختصاصی شرکت اریان درب میباشد.

تعمیرات تخصصی و فوق تخصصی انواع جک برقی پارکینگ از قبیل جک برقی وی تو کالیپسو400 و یا وی تو V2کالیپسو 500 و همچنین تعمیر و تامین و تعویض قطعات جک بی اف تیBFT در انواع مدل سبک و سنگین و همچنین تعمیر انواع جک برقی در مدلهای جک زومر المان و جک برقی لایف ایتالیا و جک مدل فک FAAK و انواع جک برقی مدل بتا و جک سیماران و …با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در تهران و کرج.

همچنین شرکت اریان درب با در اختیار داشتن بهترین اکیپ تعمیراتی در زمینه تعمیر برد جک برقی و تعویض قطعات اصلی انواع جک برقی پارکینگ توانسته برهترین رطبه خدمات دهی رو در سطح کشور از ان خود نماید که این خود نشان دهنده اطمینان حد اکثری مشتریان و همکاران گرامی در بخش تعمیر جک برقی پارکینگ و یا تامین قطعات جک و فروش عمده جهت همکاران عزیز در سطح کشور.

بزرگترین شرکت در زمینه خدمات جک پارکینگ و تعمیر کننده انواع جک برقی همچنین تامین قطعات جک برقی پارکینگ از قبیل ریموت جک اتوماتیک-چشم جک پارکینگ.گریبکس جک اتوماتیک وبرد جک برقی وخدمات گسترده انواع جک برقی پارکینگ و همچنین فروش و نصب انواع جک برقی پارکینگ در کل تهران و کرج میباشد.

شرکت آریان درب با 30 سال تجربه کاری در زمینه تعمیر جک برقی پارکینگ و تامین تمامی قطعات جک برقی چه از طریق تولید بصورت انبوه جهت همکاران و مشتریان گرامی و همچنین تامین و تعمیر برد جک پارکینگ در کرج و تهران توانسته بخش عظیمی از بازار تعمیرات جک برقی پارکینگ و یا جک اتوماتیک در کرج و تهران را از ان خود نماید.که این مطلب مهم نشان دهنده اطمینان مشتریان عزیز به مجموعه آریان درب میباشد.

از فعالیتهای دیگر شرکت فروش قفل جک پارکینگ وباطری بکاپ وبرد شارژر باطری.مهره ماردون و چرخ دنده های جک اتوماتیک میباشد.شرکت آریان در،با بیش از 30 سال سابقه کاری در زمینه فروش و خدمات دربهای اتوماتیک، آمادگی لازم جهت هر گونه سفارشات شما مشتریان عزیز را دارد.

قطعات جک برقی،خدمات جک پارکینگ

تامین قطعات جک برقی و خدمات جک پارکینگ در تهران و کرج یکی دیگر از فعالیتهای شرکت آریان درب میباشد.تولید انواع قطعات جک های برقی و همچنین تعمیر برد و موتور جک برقی در کمترین زمان با بهترین کیفیت و گارانتی در تهران و کرج.

تولید قطعات جک از قبیل مهره ماردون،شفت موتور،سیم پیچی روتور و موتور،گریبکس موتور،پوسته بالا و پائینی جک.کلید خلاص کن و مغزی ان،دستک جلو و انتهایی جک،چرخ دنده جک پارکینگ ،لوله استیل جک.و دیگر قطعات جک برقی و همچنین سرویس دوره ای جک برقی که یکی از نکات مهم در مبحث شناسایی معایب و رفع خطاهای ایجاد شده و همچنینی تنظیم قدرت و سرعت جک طبق وزن و طول درب از نکات بسیار مهم و کارامد این شرکت میباشد


بهترین جک برقی،نمایندگی جک پارکینگی

بهترین جک برقی پارکینگی رو باید از بزرگترین شرکت فعال در زمینه جک برقی که نمایندگی انواع جگ پارکینگی رو در اختیار دارد درخواست نمایید. با افتخار شرکت آریان درب بزرگترین شرکت فعال در زمینه فروش و واردات و حتی تولید انواع جک برقی و قطعات جک برقی در ایران میباشد.

درادامه مجموعه شرکت آریان درب خاطر نشان میکند که بهترین و اصولی ترین کیفیت نصب و راه اندازی و خدمات دهی در زمینه دربهای اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ و کرو و دربهای اتوماتیک گرد و ریوالوینگ،جک برقی و انواع راهبندهای اتوماتیک پارکینگی و امنیتی وکرکره اتوماتیک و درب ریلی اتوماتیک ؛ همچنین انواع سکشنال و پارتیشن بندی شیشه ای و چوبی داخلی و خارجی و انواع پنجره های دوجداره و چند جداره پی وی سیPVC و یو پی وی سیUPVC و همچنین سقف متحرک استخر و کاور اتوماتیک استخر را با بهترین قیمت طبق بهترین کیفیت و با بهترین اجرا و نصب توسط باتجربه ترین اکیپ طراحی و تولید و نصب درایران را فقط از ما بخواهید.

      

  ارتباط با ما

دفتر غرب تهران:     257 867 44 -021

دفتر مرکز و شمال تهران:   31 97 91 22- 021 

دفترکرج وحومه:    73 500 343- 026
تماس مستقیم با              506 79 72-0912 

     مدیریت ( همتی )           2002 090 – 0938    

آدرس پستی: mohamadhemati151061@gmail.com    
   
      با تشکر

مدیریت شرکت آریان در

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن تماس